Yesterday       Scores       Now Live       Today       Tomorrow
 International Soccer Scores Today | International Soccer Results Today

» Club Friendly

Friendly matches » Club Friendly
  • 10:30
    2 Karabakh Agdam
    Sumqayit FK 6
  • » Série A

    Brazil Serie A » Série A
  • 00:00
    6 Atlético Mineiro/MG
    Bahia BA 10
  • » Série B

    Brazil Serie B » Série B
  • 00:00
    15 Oeste SP
    Goias GO 4
  • » Finalización QF

    Primera A » Finalización QF
  • 00:00
    Atlético Bucaramanga
    Independiente Medellín
  • [11m]
    Deportes Tolima
    Club Santa Fe
  • » Apertura Round 2

    Liga Nacional » Apertura Round 2
  • 02:00
    Lobos UPNFM
    CD Platense
  • » Liga 1

    I-League » Liga 1
  • 09:30
    PSIS Semarang
    Persib Bandung
  • » 2nd Stage

    Football League » 2nd Stage
  • 05:00
    5 Sony Sendai
    Maruyasu Okazaki 10
  • 05:00
    7 Yokogawa Musashino
    Veertien Mie 11
  • 05:00
    15 Ryutsu Keizai Dragons
    Hoyo AC Elan Oita 8
  • 05:00
    13 Nara Club
    Cobaltore Onagawa 16
  • 05:00
    2 Vanraure Hachinohe
    Tegevajaro Miyazaki 6
  • 05:00
    4 FC Imabari
    Honda Lock SC 14
  • 05:00
    1 Honda FC
    MIO Biwako Kusatsu 3
  • 05:00
    9 FC Osaka
    Reinmeer Aomori FC 12
  • » Apertura Quarterfinal

    Liga de Ascenso » Apertura Quarterfinal
  • 04:00
    FC Juárez
    Univ Guadalajara
  • » Premiership

    Premiership
  • 02:00
    9 Tasman United
    Wellington Phoenix (R) 10
  • 02:00
    4 Hamilton Wanderers
    Eastern Suburbs (NZL) 3
  • 02:00
    2 Auckland City
    Canterbury United 5
  • 02:00
    1 Team Wellington
    Hawke's Bay Utd 8
  • 04:35
    6 Waitakere United
    Southern United 7
  • » 1. Division

    Russia 1. Division » 1. Division
  • 11:00
    13 FK Rotor Volgograd
    Tom Tomsk 1
  • 11:00
    19 Sibir Novosibirsk
    SKA-Energia 8
  • » Kirmizi Grupu

    TFF 2.Lig » Kirmizi Grupu
  • 11:00
    Sivas 4 Eylül BS
    Zonguldak Kömürspor
  • 11:00
    Kahramanmaraşspor
    Kırklarelispor
  • 11:30
    Fatih Karagümrükspor AŞ
    Sanliurfaspor
  • 11:30
    Tarsus İdman Yurdu
    Konya Şekerspor
  • 11:30
    Yeni Menemen Bld.
    Manisa BBSK
  • 11:30
    Fethiyespor
    Bugsaş Spor
  • 11:30
    Tokatspor
    Pendikspor
  • » Beyaz Grupu

  • 11:00
    12 Gumushanespor
    Ankara Demirspor 16
  • 11:00
    9 Diskispor Diyarbakir
    Inegolspor 13
  • 11:30
    8 Utas Usakspor
    Kastamonuspor 7
  • 11:30
    2 Sakaryaspor
    Gaziantepspor 17
  • 11:30
    4 Sancaktepespor
    Eyupspor 15
  • 11:30
    10 Nigde Belediyespor
    Keciorengucu 5
  • 11:30
    11 Hacettepe SK
    Bayrampaşaspor 14
  • 11:30
    1 Sariyer GK
    Samsunspor 3
  • » Group 1

    TFF 3.Lig » Group 1
  • 11:00
    Artvin Hopaspor
    Düzyurtspor
  • 11:00
    Nazilli Belediyespor
    Batman Petrolspor
  • 11:00
    Karaköprü Bld.
    Gebzespor
  • 11:00
    Erzin Belediyespor
    Tepecik BS
  • 11:30
    Nevsehirspor Genclik
    Ergene Velimeşe
  • 11:30
    Kozan Bld.
    Şile Yıldızspor
  • » Group 3

  • 11:00
    16 Cizrespor
    Bayburt Ozel Idare 1
  • 11:00
    12 Fatsa Belediyespor
    Payas BS 1975 11
  • 11:00
    10 1461 Trabzon
    Bucaspor 15
  • 11:30
    14 Golcukspor
    Refahiye Spor Kulübü 9
  • 11:30
    4 Nilufer BS
    Yeni Diyarbakirspor 2
  • 11:30
    6 Corum Bld.
    Kocaelispor 5
  • 11:30
    7 Turgutluspor
    Halide Edip Adivar 17
  • » Group 2

  • 11:00
    Elazig Belediyespor
    Adiyamanspor
  • 11:00
    Belediye Vanspor
    Yeni Orduspor
  • 11:30
    Tekirova Belediyespor
    Bergama Belediyespor
  • 11:30
    Yeni Altındağ Bld.
    Kızılcabölükspor
  • 11:30
    Kırşehir Belediyespor
    Osmaniyespor
  • 11:30
    Alibeyköyspor
    Pazarspor
  • 11:30
    Düzcespor
    Sultanbeyli Bld.
  • » ČFL

    CFL D » ČFL
  • [11m]
    16 Karlovy Vary
    Jiskra Usti nad Orlici 7
  • » Segunda B Grupo 1

    Segunda B Group 1 » Segunda B Grupo 1
  • 11:30
    19 Depor La Coruña II
    Las Palmas Atlético 7
  • » Segunda B Grupo 4

    Segunda B Group 4 » Segunda B Grupo 4
  • 11:30
    12 Sevilla Atlético
    Atlético Malagueño 20
  • » Nord/Nordost

    Junior League » Nord/Nordost
  • 11:00
    TSV Havelse U19
    Dynamo Dresden U19
  • Show more games   ↓