Wedstrijd begint in 0h 00min 00sec
57' 1:0 Kotysch, 72' 1:1 Nuhu
1
1
Ma 10/08 - 19:00
01 Video(s)
VIDEO
72'  1-1  Nuhu
in 0h 00min 00sec

Game Highlights

57'
1
 
0
Kotysch
72'
1
 
1
Nuhu
Vandaag
16:00
16:00
Kairat
0 : 0
Alashkert
G. Alykulov
45'
45'
A. Grigoryan
62'
N. Tankov A. Glisic
63'
A. Papikyan James
A. Buranchiev R. Alves
63'
G. Alykulov D. Usenov
72'
74'
V. Bezecourt R. Hovsepyan
N. Alip
78'
81'
A. Yedigaryan B. Mihajlovic
A. Shushenachev A. Ulshin
84'
D. Usenov
90'
  • 50%
    Bezitstijd
    50%
  • 79
    Gevaarlijke aanvallen
    64
  • 05
    Totaal aantal schoten
    06
  • 03
    Hoeken
    05
  • LIVE
    HT
    17:45
    Jablonec
    1 : 2
    Celtic
    0 - 1
    12'
    L. Abada (G. Taylor)
    0 - 2
    16'
    K. Furuhashi (N. Bitton)
    (J. Povazanec) V. Pilar
    17'
    1 - 2
  • 39%
    Bezitstijd
    61%
  • 36
    Gevaarlijke aanvallen
    42
  • 10
    Totaal aantal schoten
    11
  • 02
    Hoeken
    01
  • LIVE
    18:00
    Omonia Nicosia
    1 : 0
    Flora
    (J. Lecjaks) M. Tzionis
    12'
    1 - 0
  • 68%
    Bezitstijd
    32%
  • 24
    Gevaarlijke aanvallen
    08
  • 02
    Totaal aantal schoten
    02
  • 05
    Hoeken
    00
  • LIVE
    18:00
    Lincoln Red Imps
    0 : 1
    Slovan Bratislava
    0 - 1
    16'
    G. Kashia (J. Zmrhal)
    14'
    V. Weiss
    M. Yahaya
    18'
    32'
    J. Kankava
  • 43%
    Bezitstijd
    57%
  • 24
    Gevaarlijke aanvallen
    29
  • 04
    Totaal aantal schoten
    02
  • 04
    Hoeken
    03
  • Vandaag
    20:00
    20:00
    Galatasaray
    - : -
    St. Johnstone
    Vandaag
    20:00
    20:00
    Mura
    - : -
    Žalgiris
    Vandaag
    20:30
    20:30
    Rapid Vienna
    - : -
    Anorthosis
    Morgen
    20:00
    Vr 20:00
    5
    FC Den Bosch
    - : -
    Helmond Sport
    10
    Morgen
    20:00
    Vr 20:00
    6
    FC Dordrecht
    - : -
    Jong PSV
    13
    Morgen
    20:00
    Vr 20:00
    7
    FC Eindhoven
    - : -
    FC Volendam
    9
    Morgen
    20:00
    Vr 20:00
    4
    Excelsior
    - : -
    TOP Oss
    19
    Morgen
    20:00
    Vr 20:00
    18
    Telstar
    - : -
    FC Emmen
    8
    Morgen
    20:45
    Vr 20:45
    3
    Club Brugge
    - : -
    Cercle Brugge
    5
    Zaterdag
    16:15
    Za 16:15
    15
    Beerschot-Wilrijk
    - : -
    Union Saint-Gilloise
    7
    Zaterdag
    16:30
    Za 16:30
    3
    De Graafschap
    - : -
    Roda JC Kerkrade
    17
    Zaterdag
    18:00
    Za 18:00
    Renaissance Mons 44 II
    - : -
    Oudenaarde
    Zaterdag
    18:00
    Za 18:00
    Harelbeke
    - : -
    Flavion-Morialmé
    Zaterdag
    18:00
    Za 18:00
    Bastogne
    - : -
    Witgoor Sport
    Zaterdag
    18:00
    Za 18:00
    Gullegem
    - : -
    Eppegem
    Zaterdag
    18:00
    Za 18:00
    Lille
    - : -
    Olsa Brakel
    Zaterdag
    18:30
    Za 18:30
    8
    Mechelen
    - : -
    AS Eupen
    11
    Zaterdag
    18:30
    Za 18:30
    6
    Sint-Truiden
    - : -
    Zulte-Waregem
    16
    Zaterdag
    19:30
    Za 19:30
    Ninove
    - : -
    Berlaar-Heikant
    Zaterdag
    19:30
    Za 19:30
    Betekom
    - : -
    Diegem Sport
    Zaterdag
    19:30
    Za 19:30
    Olympia Wijgmaal
    - : -
    Zwarte Leeuw
    Zaterdag
    19:30
    Za 19:30
    Hoogstraten
    - : -
    K. Kontich
    Zaterdag
    19:30
    Za 19:30
    Nijlen
    - : -
    Berg en Dal
    Zaterdag
    20:00
    Za 20:00
    Tubize
    - : -
    Hoboken
    Zaterdag
    20:00
    Za 20:00
    Trois Frontières
    - : -
    Eendracht Wervik
    Zaterdag
    20:00
    Za 20:00
    Tempo Overijse
    - : -
    Braine
    Zaterdag
    20:00
    Za 20:00
    Racing Mechelen
    - : -
    Sint-Job
    Zaterdag
    20:30
    Za 20:30
    Morlanwelz
    - : -
    La Louvière
    Zaterdag
    20:45
    Za 20:45
    1
    Kortrijk
    - : -
    Genk
    13
    Zondag
    12:15
    Zo 12:15
    1
    ADO Den Haag
    - : -
    Jong Ajax
    11
    Zondag
    13:30
    Zo 13:30
    4
    Standard Liège
    - : -
    Antwerp
    18
    Zondag
    14:30
    Zo 14:30
    20
    VVV-Venlo
    - : -
    NAC Breda
    16
    Zondag
    15:00
    Zo 15:00
    Herseaux
    - : -
    Richelle United
    Zondag
    15:00
    Zo 15:00
    Gravelo
    - : -
    Hoegaarden-Outgaarden
    Zondag
    15:00
    Zo 15:00
    Tilleur
    - : -
    Voorwaarts Zwevezele
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    12
    OH Leuven
    - : -
    Sporting Charleroi
    2
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Oostnieuwkerke
    - : -
    US Givry
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Snef-Tyber
    - : -
    Bocholt
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Dikkelvenne
    - : -
    Sart-Bernard
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Warnant
    - : -
    VW Hamme
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Spouwen-Mopertingen
    - : -
    Oppagne-Wéris
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Rebecq
    - : -
    Harchies-Bernissart
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Verlaine
    - : -
    Espoir Minerois
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Aubel
    - : -
    Toekomst Menen
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Jodoigne
    - : -
    Hamoir
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    SK Denderhoutem
    - : -
    Rochefort
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Herent
    - : -
    Rapid Symphorinois
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Onhaye
    - : -
    Sporting Bruxelles
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Meux
    - : -
    Jeunesse Tamines
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Erpe-Mere United
    - : -
    Aische
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Acren
    - : -
    Sprimont-Comblain
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Herstal
    - : -
    Habay-la-Neuve
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Rechain
    - : -
    Bornem
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Huy
    - : -
    Marloie Sport
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Blankenberge
    - : -
    Rumbeke
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Lauwe
    - : -
    Genappe
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Oostkamp
    - : -
    Eendracht Aalst
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Kosova Schaerbeek
    - : -
    Hoeilaart
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Verbroedering Maasmechelen
    - : -
    Ganshoren
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Diksmuide
    - : -
    Rhodienne-De Hoek
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Gent-Zeehaven
    - : -
    Saint-Josse
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Stockay-Warfusée
    - : -
    Messancy
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Andennais
    - : -
    Racing Waregem
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Raeren-Eynatten
    - : -
    Berlare
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Binche
    - : -
    Jette
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Mormont
    - : -
    Albert Quévy-Mons
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Sparta Petegem
    - : -
    Standaard Meerbeek
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Solières Sport
    - : -
    Ster-Francorchamps II
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Ranst
    - : -
    Pepingen-Halle
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Chevetogne
    - : -
    KSC City Pirates
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Linden
    - : -
    Cappellen
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Ronse
    - : -
    Wezel
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Wolvertem Merchtem
    - : -
    Berchem Sport
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Zepperen-Brustem
    - : -
    KFC Eksel
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Bregel Sport
    - : -
    Wellen
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    De Kempen
    - : -
    Vaux-Noville
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Houthulst
    - : -
    Rapid Leest
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Lyra-Lierse Berlaar
    - : -
    Jong Zulte
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Hades
    - : -
    Wielsbeke
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    RES Durbuy
    - : -
    Jong Lede
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Westhoek
    - : -
    Excelsior Mariakerke
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Elene-Grotenberge
    - : -
    Turnhout
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Sint-Niklaas
    - : -
    Londerzeel
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Ardennen
    - : -
    Eendracht Termien
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    FC Lebbeke
    - : -
    Wevelgem City
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Schaerbeek-Evere
    - : -
    Heur Tongeren
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Diest
    - : -
    HO Kalken
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Lochristi
    - : -
    Zelzate
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Ostiches
    - : -
    Waremme
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Couvin-Mariembourg
    - : -
    Sint-Lenaarts
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Lorraine Arlon
    - : -
    Schelde Serskamp
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Lokeren-Temse
    - : -
    Crossing Vissenaken
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Stade Bierbeek
    - : -
    Oostduinkerke
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Courcelles
    - : -
    Merelbeke
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    RFC Wetteren
    - : -
    Esperanza Pelt
    Zondag
    16:00
    Zo 16:00
    Sporting Hasselt
    - : -
    Belœil
    Zondag
    17:00
    Zo 17:00
    Houtvenne
    - : -
    Aywaille
    Zondag
    18:30
    Zo 18:30
    17
    Anderlecht
    - : -
    RFC Seraing
    9
    Zondag
    21:00
    Zo 21:00
    10
    KV Oostende
    - : -
    Gent
    14
    Maandag
    20:00
    Ma 20:00
    Jong AZ
    - : -
    Almere City
    Maandag
    20:00
    Ma 20:00
    Jong Utrecht
    - : -
    MVV Maastricht
    Gisteren
    19:00
    Wo 19:00
    Spartak Moskva
    0 : 2
    Benfica
    0 - 1
    51'
    R. Silva (J. Mario)
    0 - 2
    74'
    Gilberto (Lucas Verissimo)
    A. Sobolev
    33'
    37'
    G. Ramos H. Seferovic
    48'
    J. Vertonghen
    R. Zobnin M. Ignatov
    59'
    65'
    Everton Pizzi
    65'
    Gilberto D. Goncalves
    Z. Bakaev V. Moses
    68'
    J. Larsson A. Kral
    77'
    J. Hendrix E. Ponce
    77'
    83'
    A. Taarabt R. Silva
    84'
    G. Dias A. Grimaldo
    M. Ignatov
    87'
  • 40%
    Bezitstijd
    60%
  • 57
    Gevaarlijke aanvallen
    73
  • 08
    Totaal aantal schoten
    14
  • 04
    Hoeken
    05
  • Gisteren
    19:30
    Wo 19:30
    Nivellois
    1 : 2
    Harchies-Bernissart
    Gisteren
    20:00
    Wo 20:00
    Dinamo Zagreb
    1 : 1
    Legia Warszawa
    (L. Ivanusec) B. Petkovic
    60'
    1 - 0
    1 - 1
    82'
    E. Muci
    07'
    B. Slisz
    K. Jakic
    27'
    44'
    A. Jedrzejczyk
    L. Majer L. Kastrati
    64'
    72'
    A. Martins
    75'
    T. Pekhart M. Emreli
    75'
    E. Muci R. Guimaraes Lopes
    J. Misic M. Bulat
    85'
    M. Orsic L. Menalo
    85'
  • 57%
    Bezitstijd
    43%
  • 70
    Gevaarlijke aanvallen
    38
  • 17
    Totaal aantal schoten
    06
  • 08
    Hoeken
    03
  • Gisteren
    20:00
    Wo 20:00
    Ferencváros
    2 : 0
    Slavia Praha
    (OG) T. Kacharaba
    44'
    1 - 0
    (11m) I. Kharatin
    50'
    2 - 0
    25'
    I. Traore P. Sevcik
    M. Blazic
    29'
    45'+1
    S. Plavsic
    46'
    P. Olayinka S. Plavsic
    53'
    I. Schranz L. Masopust
    53'
    P. Musa J. Kuchta
    72'
    O. Lingr T. Holes
    R. Mmaee S. Loncar
    75'
    E. Civic E. Botka
    85'
    K. Zachariassen O. Zubkov
    86'
    88'
    O. Dorley
    T. Nguen A. Kovacevic
    90'+2
  • 44%
    Bezitstijd
    56%
  • 51
    Gevaarlijke aanvallen
    92
  • 05
    Totaal aantal schoten
    06
  • 01
    Hoeken
    07
  • De meeste Recente wedstrijden OH Leuven

    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Ma 10/08
    1
    1
    1
    1
    Ma 10/08 - 19:00
    VIDEO
    Exqi Liga » Promotion Play-Off » Zo 02/08
    1
    4
    1
    4
    Zo 02/08 - 19:00
    VIDEO
    Freundschaftsspiele » Club Vriendschappelijke wedstrijden » Za 25/07
    3
    0
    3
    0
    Za 25/07 - 19:00
    VIDEO
    Freundschaftsspiele » Club Vriendschappelijke wedstrijden » Za 18/07
    2
    4
    2
    4
    Za 18/07 - 14:00
    VIDEO
    Freundschaftsspiele » Club Vriendschappelijke wedstrijden » Za 11/07
    2
    1
    2
    1
    Za 11/07 - 15:00
    VIDEO
    Exqi Liga » Promotion Play-Off » Zo 08/03
    1
    0
    1
    0
    Zo 08/03 - 16:00
    VIDEO
    Exqi Liga » Closing Ronde » Vr 28/02
    1
    4
    1
    4
    Vr 28/02 - 20:30
    VIDEO
    Exqi Liga » Closing Ronde » Vr 21/02
    3
    5
    3
    5
    Vr 21/02 - 20:30
    VIDEO
    Exqi Liga » Closing Ronde » Vr 14/02
    2
    1
    2
    1
    Vr 14/02 - 20:30
    VIDEO
    Exqi Liga » Opening Ronde » Di 11/02
    0
    0
    0
    0
    Di 11/02 - 20:30
    VIDEO
    `

    De meeste Recente wedstrijden Eupen

    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Ma 10/08
    1
    1
    1
    1
    Ma 10/08 - 19:00
    VIDEO
    Freundschaftsspiele » Club Vriendschappelijke wedstrijden » Vr 31/07
    2
    2
    2
    2
    Vr 31/07 - 18:00
    VIDEO
    Freundschaftsspiele » Club Vriendschappelijke wedstrijden » Za 18/07
    0
    2
    0
    2
    Za 18/07 - 16:00
    VIDEO
    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Za 07/03
    1
    1
    1
    1
    Za 07/03 - 20:00
    VIDEO
    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Za 29/02
    2
    1
    2
    1
    Za 29/02 - 20:00
    VIDEO
    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Zo 23/02
    1
    6
    1
    6
    Zo 23/02 - 18:00
    VIDEO
    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Vr 14/02
    2
    3
    2
    3
    Vr 14/02 - 20:30
    VIDEO
    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Za 08/02
    2
    5
    2
    5
    Za 08/02 - 20:00
    VIDEO
    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Za 01/02
    1
    0
    1
    0
    Za 01/02 - 20:00
    VIDEO
    Jupiler Pro Liga » Jupiler Pro Liga » Za 25/01
    1
    0
    1
    0
    Za 25/01 - 20:00
    VIDEO
    `

    Ga naar Wedstrijden Head

    Wedstrijd begint in 0h 00min 00sec
    8' 1:0 Hubert (11m), 12' 2:0 Mbombo, 73' 2:1 Toyokawa, 82' 2:2 Gnaka
    2
    2
    Wo 10/07 - 2019
    01 Video(s)
    VIDEO
    82'  2-2  Gnaka
    in 0h 00min 00sec
    Wedstrijd begint in 0h 00min 00sec
    8' 0:1 Taulemesse, 74' 0:2 Mouchamps
    0
    2
    Vr 06/05 - 2016
    01 Video(s)
    VIDEO
    74'  0-2  Mouchamps
    in 0h 00min 00sec
    Exqi Liga » Zo 24/05
    Wedstrijd begint in 0h 00min 00sec
    62' 0:1 Kostovski
    0
    1
    Zo 24/05 - 2015
    01 Video(s)
    VIDEO
    62'  0-1  Kostovski
    in 0h 00min 00sec
    Exqi Liga » Zo 10/05
    Wedstrijd begint in 0h 00min 00sec
    27' 1:0 Bostock, 67' 1:1 Luis García
    1
    1
    Zo 10/05 - 2015
    01 Video(s)
    VIDEO
    67'  1-1  Luis García
    in 0h 00min 00sec
    Exqi Liga » Vr 19/12
    Wedstrijd begint in 0h 00min 00sec
    23' 0:1 Vandenbroeck, 82' 1:1 Taulemesse
    1
    1
    Vr 19/12 - 2014
    01 Video(s)
    VIDEO
    82'  1-1  Taulemesse
    in 0h 00min 00sec
    Exqi Liga » Vr 29/08
    Wedstrijd begint in 0h 00min 00sec
    6' 1:0 Croizet, 90'+2 2:0 Some
    2
    0
    Vr 29/08 - 2014
    01 Video(s)
    VIDEO
    90'+2  2-0  Some
    in 0h 00min 00sec