Gisteren       Uitslagen       Live Voetbal       Vandaag       Morgen
 Voetbaluitslagen, Liveuitslagen, Uitslagen Voetbal

» Club Vriendschappelijke wedstrijden

Vriendschappelijke wedstrijden » Club Vriendschappelijke wedstrijden
  • 15:00
    Corumspor
    Kasımpaşa Erokspor
  • 16:00
    Tire 1922
    Nazilli Belediyespor
  • 16:30
    AO Ayia Napa
    Omonia FC Aradippou
  • 16:30
    Ypsonas FC
    Aris Limassol
  • 17:05
    Achaiki Achaia
    PAO Vardas
  • 17:15
    Ilioupoli
    Agioi Anargyroi
  • 17:15
    AO Sellana
    AO Trikala 12
  • 18:00
    Levante UD (W)
    Madrid CFF (W)
  • » Vriendschappelijke wedstrijden U17

    Internationale wedstrijden U17 » Vriendschappelijke wedstrijden U17
  • 17:00
    Russia U16
    Serbia U17
  • » Vriendschappelijke wedstrijden U18

    Internationale wedstrijden U18 » Vriendschappelijke wedstrijden U18
  • 17:00
    North Macedonia U18
    Ukraine U18
  • 17:00
    Latvia U18
    Hungary U18
  • » I Liga

    Prim B Metropolitana
  • 02:15
    9 CA Talleres Remedios de Escalada
    CD Armenio 15
  • 1. Division
  • 18:00
    11 Ullensaker / Kisa IL
    Sandnes Ulf 9
  • 18:00
    15 Notodden FK
    Nest-Sotra Fotball 8
  • 18:00
    16 Tromsdalen UIL
    Sogndal 6
  • 18:00
    3 Sandefjord
    Raufoss IL 5
  • 18:00
    10 FK Jerv
    KFUM Fotball 4
  • 18:00
    7 Kongsvinger
    Strommen IF 13
  • I Liga
  • 17:00
    2 KS Warta Poznań
    Podbeskidzie 3
  • 17:30
    9 RKS Radomiak Radom
    GKS Jastrzebie 13
  • » Série B

    Brasil Serie B » Série B
  • 00:15
    9 Operário F./PR
    Guarani SP 20
  • 00:15
    12 Brasil Pelotas/RS
    Sao Bento/SP 19
  • 00:15
    5 Botafogo/SP
    Londrina/PR 8
  • 01:30
    10 Paraná Clube
    Atletico GO 3
  • 02:30
    14 Vila Nova GO
    Sport Club do Recife 4
  • 03:00
    7 Cuiaba MT
    Figueirense SC 13
  • » Clausura

    Columbia Primera B » Clausura
  • 02:45
    11 CF Deportivo Rionegro
    Fortaleza FC 8
  • » 1. Division

    Daenemark 1. Division » 1. Division
  • 18:30
    2 Viborg FF
    FC Fredericia 4
  • » Katar Stars Liga

    Stars Liga » Katar Stars Liga
  • 16:20
    1 Al Sadd SC
    Al Wakrah SC 12
  • 18:30
    7 Qatar SC
    Lekhwiya SC 3
  • » Round 4

    Kubok » Round 4
  • 11:00
    FK Chita
    Luch-Energiya 9
  • 15:00
    Alania Vladikavkaz
    FK Rotor Volgograd 3
  • 16:00
    Ararat Moscow
    Volga Olimpiets NV 13
  • 17:00
    Chernomorets N.
    FK Torpedo Armavir 10
  • 17:00
    Inter Cherkessk
    Chayka FK Pesch 17
  • 17:30
    FK Salyut Belgorod
    Fakel Voronezh 20
  • 17:30
    FK Zvezda Ryazan
    Chertanovo Moscow 5
  • 17:30
    KAMAZ N. Chelny
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk 14
  • 17:30
    7 Shinnik Yaroslavl
    FK Tekstilshchik Ivanovo 16
  • 17:30
    FK Leningradets
    Baltika Kaliningrad 11
  • 18:00
    2 FK Khimki
    FK Avangard Kursk 12
  • [11m]
    FK Veles Moscow
    Torpedo Moscow 1
  • [11m]
    Akron Togliatti
    Mordovia Saransk 18
  • » 1e divisie

    Saudi Arabien First Division » 1e divisie
  • 17:50
    15 Al Thuqbah
    Ohud Medina 17
  • 18:00
    12 Al Kawkab
    Al Baten 10
  • 18:15
    14 Al Taqaddum
    Al Jeel 11
  • 18:20
    9 Al Ain (KSA)
    Shualah KSA 13
  • 18:30
    16 Al Ansar (Medina)
    Al Quadisiya Al Khubar 18
  • » Round 2

    Svenska Cupen » Round 2
  • 17:30
    Gottne IF
    Brommapojkarna 14
  • 18:00
    9 Tvååkers IF
    Trelleborgs FF 11
  • 18:00
    Qviding FIF
    BK Häcken 5
  • 18:30
    IFK Timrå
    Norrkoping 7
  • 18:30
    15 Nyköpings BIS
    Örebro SK 9
  • 18:30
    Gamla Upsala SK
    Vasteras SK FK 10
  • 18:30
    11 Sollentuna FK
    Degerfors IF 9
  • 18:30
    Forssa BK
    Syrianska FC 12
  • 18:30
    12 Eskilsminne IF
    Norrby IF 6
  • 18:30
    3 FC Trollhättan
    Halmstads BK 8
  • 18:30
    Karlskrona AIF
    Östers IF 15
  • 18:30
    Husqvarna FF
    Mjällby AIF 1
  • 18:30
    FC Rosengård
    Kalmar FF 11
  • 18:30
    Råslätts SK
    GAIS 13
  • 18:30
    4 Sandvikens IF
    IK Frej 16
  • 18:30
    IFK Luleå
    Hammarby IF 4
  • 18:30
    FC Gute
    Dalkurd FF 7
  • » Süd/Südwest

    Junior League » Süd/Südwest
  • 11:00
    Bayern München U19
    Mainz U19
  • 11:00
    SC Freiburg U19
    FC Augsburg U19
  • 14:00
    Ingolstadt U19
    Karlsruher SC U19
  • 15:00
    Greuther Fürth U19
    Kaiserslautern U19
  • 18:00
    VfB Stuttgart U19
    Heidenheim U19
  • 18:00
    SSV Ulm U19
    Hoffenheim U19
  • » West

  • 16:00
    Mönchengladbach U19
    Borussia Dortmund U19
  • 18:00
    Viktoria Köln U19
    Schalke U19
  • 18:00
    Wuppertal U19
    Alemannia Aachen U19
  • 18:00
    1.FC Köln U19
    Fortuna Düsseldorf U19
  • 18:00
    MSV Duisburg U19
    VfL Bochum U19
  • » Nord/Nordost

  • 17:00
    Wolfsburg U19
    Magdeburg U19
  • 17:30
    Dynamo Dresden U19
    Chemnitzer U19
  • 17:30
    Hamburger SV U19
    Hannover U19
  • 18:30
    St. Pauli U19
    Werder Bremen U19
  • » Kwartfinale

    Copa Libertadores » Kwartfinale
  • 02:30
    13 Grêmio FB Porto Alegrense
    Palmeiras SP 3
  • Copa Sudamericana » Kwartfinale
  • 02:30
    4 Atlético Mineiro/MG
    La Equidad 19
  • » Inter-zone Halve finale

    AFC AFC Cup » Inter-zone Halve finale
  • 14:45
    Abahani Dhaka
    April 25