Igår       Resultat       Fotboll Live       Idag       Imorgon
 Fotball Idag - Fotball Pa TV
Vänskapsmatch » Club Vänskapsmatch
  • 11:00
    1 D. Ceske Budejovice
    FK Slavoj Vyšehrad 3
  • 11:00
    16 Zaglebie Sosnowiec
    FK Žarkovo
  • 11:00
    5 HNK Gorica
    NK Sesvete
  • 11:00
    BATE Borisov Youth
    FC Isloch 10
  • 11:30
    9 Nieciecza KS
    WKS Gryf Wejherowo
  • 12:00
    8 Wisła Kraków
    Puszcza Niepolomice 6
  • 12:00
    7 Chojniczanka
    Olimpia Grudziadz
  • 12:00
    9 FC Liefering
    Hajduk Split II
  • 12:00
    12 Odra Opole
    GKS Tychy 11
  • 12:30
    2 Sandecja
    Stal Mielec 3
  • 12:59
    6 Puszcza Niepolomice
    ZKS Stal Stalowa Wola
  • 12:59
    5 Piast Gliwice
    Karabakh Agdam 2
  • 12:59
    2 CSKA Sofia
    Shanghai Shenhua FC
  • 12:59
    5 Wacker Nordhausen
    Nyiregyhaza
  • 12:59
    9 Radnik Surdulica
    Pohang Steelers
  • 12:59
    4 Jagiellonia
    FK Arsenal-Tula 12
  • 12:59
    12 Dunarea Calarasi
    FK Zemun 15
  • 12:59
    14 FK Rad Beograd
    Metalac GM
  • 12:59
    13 Bischofswerdaer FV 08
    Eintracht Northeim
  • 12:59
    7 Zemplin Michalovce
    FC Košice
  • 12:59
    4 MFK Ružomberok
    FK Pohronie 1
  • 12:59
    Politehnica Iasi
    FK Shkupi 5
  • 12:59
    10 Rudeš Zagreb
    NK Krško 10
  • 12:59
    12 FK Vozdovac
    FK Brodarac
  • 12:59
    5 Vorskla
    FK Pakhtakor Tashkent
  • 12:59
    3 Lech Poznan
    PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo 7
  • 12:59
    8 Zira FK
    Vorskla 5
  • 12:59
    1 Neftchi Baku
    Slovan Liberec 8
  • 12:59
    1 NK Maribor
    MFK Karvina 16
  • 12:59
    2 NK Osijek
    NK Domzale 4
  • 12:59
    6 MTK Budapest
    FC Lviv 8
  • 12:59
    8 NK Rudar Velenje
    NK Roltek Dob
  • 13:00
    14 Sigma Olomouc
    Vysocina Jihlava 2
  • 13:00
    14 FK Ufa
    Wisła Płock 13
  • 13:30
    5 FK Botev Plovdiv
    Lokomotiv Gorna O.
  • 14:00
    1 Hamburger SV
    FC Midtjylland 2
  • 14:00
    12 Zlate Moravce
    KFC Komarno 4
  • 14:00
    11 Kisvárda FC
    Slavoj Trebisov 16
  • 14:00
    5 Unterhaching
    FC Pasching 12
  • 14:00
    4 Borussia Dortmund II
    Rot-Weiss Essen 7
  • 14:00
    5 HNK Gorica
    Budafoki LC
  • 14:30
    9 Istra 1961
    Inter Zapresic 7
  • 14:30
    11 SC Rheindorf Altach
    FC Vaduz 7
  • 15:00
    1 Dinamo Zagreb
    WKS Śląsk Wrocław 14
  • 15:00
    11 Dinamo Bucuresti
    Dynamo Moscow 11
  • 15:00
    6 FC Aarau
    Budapest Honved 4
  • 15:00
    9 Elversberg
    Alemannia Aachen 11
  • 16:00
    1 BSC Young Boys
    FC Schaffhausen 5
  • 16:00
    14 Fakel Voronezh
    FC Hjørring 12
  • 16:00
    2 Dynamo Kiev
    Steaua Bucuresti 2
  • 16:00
    2 Viktoria Plzen
    Wuhan Zall FC
  • 16:50
    Brabrand IF
    AGF Aarhus 10
  • 17:00
    9 ND Triglav
    NK Brinje
  • 17:15
    Jiskra Mšeno
    FK Varnsdorf 4
  • 18:00
    7 Hartberg
    SC Wiener Neustadt 6
  • 18:00
    Kalmar FF
    Linköping City
  • 18:00
    2 Hibernians Paola
    1. FC Brno 7
  • 18:30
    2 Cologne
    VfL Bochum 8
  • 18:30
    FC Kray
    SG Wattenscheid 09 12
  • 18:30
    SV Morlautern
    FC 08 Homburg Saar 6
  • 19:00
    Luckenwalde
    Hertha BSC II 4
  • 19:00
    17 Astoria Walldorf
    Arminia Ludwigshafen
  • 19:00
    VFC Plauen
    Lokomotive Leipzig 8
  • 19:00
    7 Babelsberg
    CFC Hertha 06
  • 19:00
    SSVg Velbert 1902
    Fortuna Düsseldorf II 8
  • 19:00
    10 Neuchâtel Xamax
    Yverdon-Sport
  • 19:30
    6 Holstein Kiel II
    Barmbek-Uhlenhorst
  • 19:30
    SpVgg Ratingen
    Wuppertaler SV 6
  • 19:30
    10 Hamburger SV II
    Niendorfer TSV
  • 20:00
    15 Sezimovo Usti
    Floriana FC 9