Igår       Resultat       Fotboll Live       Idag       Imorgon
 Fotball Idag - Fotball Pa TV

» Grupp G

World Cup » Grupp G
  • 14:00
    Belgien
    Tunisien
  • » Grupp F

  • 17:00
    South Korea
    Mexiko
  • 20:00
    Tyskland
    Sverige
  • » Vänskapsmatch

    Landslag match » Vänskapsmatch
  • 17:00
    Syrien
    NK Rudar Velenje
  • » Club Vänskapsmatch

    Vänskapsmatch » Club Vänskapsmatch
  • 10:00
    4 Hradec Kralove
    Bohemians 1905 7
  • 10:00
    3 Lech Poznan
    KS Warta Poznań
  • 10:00
    2 MFK Skalica
    FC Petrzalka
  • 10:00
    14 MFK Karvina
    Cracovia 9
  • 10:30
    10 Slavoj Trebisov
    FC Lokomotíva Košice 4
  • 10:30
    SV Wals-Grünau
    TSV Buchbach 12
  • 10:30
    Sport Podbrezova
    FK Poprad 3
  • 11:00
    13 Banik Ostrava
    MFK Ružomberok
  • 11:00
    8 Korona Kielce
    KS Raków Częstochowa
  • 11:00
    4 Sigma Olomouc
    Liptovsky Mikulas 11
  • 11:00
    Zlate Moravce
    KFC Komarno 6
  • 11:00
    2 Jagiellonia
    Wisła Płock 5
  • 11:00
    6 Slovan Liberec
    Usti nad Labem 10
  • 11:00
    6 D. Ceske Budejovice
    Pribram 2
  • 11:00
    5 Sparta Prague
    AS Trencin
  • 11:00
    FC Nitra
    Inter Bratislava 8
  • 11:00
    14 1.FC Köln II
    Fortuna Köln 8
  • 11:00
    NK CM Celje
    NK Sampion
  • 11:00
    15 Vysocina Jihlava
    FK Pardubice 3
  • 12:00
    9 Mlada Boleslav
    Slovan Bratislava
  • 12:00
    Odra Opole
    Puszcza Niepolomice
  • 12:00
    AC Horsens
    SonderjyskE
  • 12:00
    Randers FC
    Silkeborg IF
  • 12:30
    FC Nordsjælland
    Lolland-FA 7
  • 13:00
    3 VfL Wolfsburg II
    Hertha BSC II 8
  • 13:00
    15 Nieciecza KS
    Podbeskidzie
  • 14:00
    FK Torpedo Armavir
    Dynamo Stavropol
  • 14:00
    16 Sportfreunde Lotte
    SC Wiedenbrück 2000 7
  • 14:00
    5 Sparta Prague
    AS Trencin
  • 14:00
    FC Bazenheid
    St. Gallen 5
  • 14:00
    Tarup-Paarup IF
    Odense BK
  • 14:00
    AaB Aalborg
    Viborg FF 4
  • 14:30
    Crusaders Belfast
    Connah's Quay Nomads FC
  • 14:30
    SK Klatovy
    Viktoria Plzen 1
  • 15:00
    VVSB
    Ajax Amsterdam
  • 15:00
    9 Wolfsberger Athletik Club
    Hartberg
  • 15:00
    FK Proleter Novi Sad
    Zvijezda Bijeljina
  • 15:00
    SE Freising
    TSV 1860 München 1
  • 15:00
    AGF Aarhus
    FC Midtjylland
  • 15:00
    Volyn Lutsk
    Arsenal Kiev
  • 15:00
    1 Opava
    MFK Vítkovice 15
  • 15:00
    FC Stadlau
    SV Horn
  • 15:30
    11 Schalding-Heining
    Vorwärts Steyr
  • 16:00
    11 Pogon Szczecin
    Chojniczanka
  • 16:00
    14 Piast Gliwice
    GKS Belchatow
  • 16:00
    3 FC Luzern
    FC Winterthur 9
  • 16:00
    Putnok VSE
    Vasas SC 12
  • 16:30
    4 VfR Garching
    TuS Holzkirchen
  • 16:30
    Stranraer FC
    Glenavon Lurgan
  • 17:00
    FK Botev Plovdiv
    Botev Galabovo
  • 17:00
    ASK Voitsberg
    Sturm Graz 2
  • 17:00
    4 LASK Linz
    Apollon Limassol 2
  • 17:00
    9 Grasshoppers
    FC Aarau 6
  • 17:00
    FK Senica
    Znojmo 9
  • 17:00
    NK Maribor
    Ural Sv.
  • 17:30
    FC Wacker Innsbruck
    Terek Groznyi
  • 17:30
    Ludogorets
    Karabakh Agdam 1
  • 17:30
    CSKA Sofia
    V-Varen Nagasaki 15
  • 17:30
    KVK Wellen
    Sint-Truidense VV
  • 17:30
    6 Cukaricki Belgrade
    FK Backa
  • 17:30
    4 FC Zürich
    FC Rapperswil-Jona 5
  • 17:30
    Dunav Ruse
    PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo
  • 18:00
    1 Opava
    MSK Zilina
  • 18:00
    7 FC Thun
    Neuchâtel Xamax 1
  • 18:00
    FC Blau-Weiß Linz
    Dunajska Streda
  • 18:00
    NK Domzale
    Shkendija'79
  • 18:00
    Dinamo Zagreb
    FK Skopje
  • 18:30
    NK Osijek
    Videoton FC 1
  • 19:00
    Jiangsu Sainty FC
    Guangzhou Evergrande
    Preview
  • 19:00
    Sprimont Comblain
    Standard Liege
    Preview
  • 19:00
    Hoogstraten VV
    Royal Antwerp FC
    Preview
  • 19:00
    Heist
    RSC Anderlecht
    Preview
  • Show more games   ↓