Igår       Resultat       Fotboll Live       Idag       Imorgon
 Fotball Imorgon - Fotball pa TV Imorgon

» Vänskapsmatch

Landslag match » Vänskapsmatch
  • 09:30
    Oman
    Afghanistan
  • 13:45
    Malaysia
    Singapore
  • 20:45
    Tyskland
    Serbien
  • 20:45
    Wales
    Trinidad & Tobago
  • » Elite Grupp 1

    Euro U19 Qualification » Elite Grupp 1
  • 10:00
    Ireland U19
    Romania U19
  • 15:00
    Azerbaijan U19
    Russia U19
  • » Elite Grupp 7

  • 11:30
    Ukraine U19
    Serbia U19
  • 15:00
    Italy U19
    Belgium U19
  • » Elite Grupp 3

  • 13:00
    Norway U19
    Hungary U19
  • 15:30
    Germany U19
    Croatia U19
  • » Elite Grupp 2

  • 15:00
    England U19
    Czech Rep U19
  • 17:30
    Greece U19
    Denmark U19
  • » Elite Grupp 6

  • 15:00
    Turkey U19
    Scotland U19
  • 17:15
    Portugal U19
    Cyprus U19
  • » Elite Grupp 5

  • 15:00
    France U19
    Poland U19
  • 17:00
    Switzerland U19
    Israel U19
  • » Elite Grupp 4

  • 16:30
    Spain U19
    Slovenia U19
  • 19:00
    Wales U19
    Holland U19
  • » Grupp 7

    Euro U21 Qualification » Grupp 7
  • 15:30
    Cyprus U21
    Gibraltar U21
  • » Vänskapsmatch U20

    Landslag match U20 » Vänskapsmatch U20
  • 18:00
    France U20
    Argentina U20
  • » Vänskapsmatch U21

    Landslag match U21 » Vänskapsmatch U21
  • 18:30
    Denmark U21
    Belgium U21
  • » Regionalliga Nordost

    Prim B Metropolitana
  • 01:05
    2 Estudiantes de La Plata
    Deportivo Riestra 3
  • Paulista A-2
  • 01:30
    12 SC Atibaia/SP
    Portuguesa SP 14
  • 19:00
    1 Agua Santa/SP
    Penapolense/SP 15
  • 19:00
    13 Nacional/SP
    Inter Limeira/SP 6
  • 23:30
    16 São Bernardo/SP
    Linense/SP 11
  • Regionalliga Nordost
  • 16:00
    17 Bischofswerdaer FV 08
    Lokomotive Leipzig 8
  • » Grupp F

    Copa Colombia » Grupp F
  • 17:30
    12 Universitario de Popayán CD
    Deportivo Pasto 10
  • » Grupp B

  • 20:00
    14 Bogota FC
    Patriotas FC 7
  • » Grupp E

  • 21:00
    5 Barranquilla FC
    Unión Magdalena 11
  • 21:30
    2 Real Cartagena FC S.A.
    CD Real Santander 13
  • » Grupp C

  • 21:00
    3 Llaneros Fútbol Club
    Millonarios 1
  • » Grupp A

  • 21:30
    17 Jaguares de Córdoba
    CF Deportivo Rionegro 11
  • » Clausura

    Costa Rica 1sta liga » Clausura
  • 03:00
    10 Santos Guápiles
    Universidad CR 5
  • » 1. Division

    Daenemark 1. Division » 1. Division
  • 19:00
    7 Lyngby BK
    Silkeborg IF 2
  • » 3. Liga

    Dritte Liga » 3. Liga
  • 19:00
    10 Unterhaching
    Energie Cottbus 18
  • » Girone C

    Lega Pro 1a Divisione LP1 » Girone C
  • 14:30
    10 Virtus Francavilla
    Viterbese Calcio 12
  • » Semifinal

    Federation Cup » Semifinal
  • 16:30
    Al Kuwait SC
    Fahaheel SC
  • » 1sta liga

    Saudi Arabien First Division » 1sta liga
  • 13:50
    19 Shualah KSA
    Al Ain (KSA) 17
  • 13:55
    16 Al Qaisoma
    Al Ansar (Medina) 10
  • 13:55
    8 Al Mujazzal
    Al Jeel 12
  • 13:55
    18 Al Washm
    Abha Club 1
  • 16:30
    11 Al Nahdha
    Hajer Club 15
  • » Apertura

    Venezuela Primera Division » Apertura
  • 20:00
    17 Llaneros Guanare
    LALA FC 19
  • 21:00
    8 Deportivo Tachira
    Estudiantes Caracas 10
  • 21:00
    18 Trujillanos FC
    Mineros Guyana 3
  • 21:00
    11 Zulia FC
    Monagas SC 9
  • 22:00
    5 Aragua FC
    Atlético Venezuela FC 16
  • 22:00
    13 Deportivo Lara
    Portuguesa FC 14
  • 22:00
    7 Caracas FC
    Estudiantes FC 15
  • 23:00
    12 Puerto Cabello
    Anzoategui 20
  • 23:00
    6 Zamora FC
    Carabobo FC 1
  • » Central

    Non Liga Premier Sued » Central
  • 20:45
    Hitchin Town
    Coalville Town
  • » Round 1

    Copa Sudamericana » Round 1
  • 01:30
    9 Deportivo Municipal
    Colon Santa Fe 24
  • 01:30
    1 Nacional Potosí
    Zulia FC 11